Продано
4шт
245 /45 R18
Pirelli SottoZero 3
Код товару : b3617
5 відгуків
Small product image default
Small product image 2
Small product image 3
Small product image 4
Small product image 5
Small product image 6
Small product image 7
Код товару : b3617
5 відгуків

245 /45 R18
Pirelli SottoZero 3

  • Бренд Pirelli
  • Сезон Зимові
  • К-ть 4 шт.
  • Рік 2020
  • Залишок 70%
  • Опис Продаж 4шт або 2шт. Протектор пара 5мм і пара 4,5мм, 2020 рік на всих, ID w4341iw4043
Зимові Шини б/в 245 /45 R18
2250
грн/шт
Немає в наявностіНемає в наявності
Переглянути схожі товари
icon-pay Info icon Доставка
Усі шини перевірені на дефекти
icon-delivery Info icon Оплата
Накладений платіж
Оплата карткою
icon-quality Info icon Гарантія
Змінюємо гуму або
повертаємо гроші у разі проблем!
Схожі моделі
Відгуки
Схожі моделі
  • фото
  • Найменування
  • К-ть
  • Залишок
  • Ціна
2шт Card img
Код товару: b11908
В наявності 245 /45 R18 Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3
1750 грн/шт
Детальніше
1шт Card img
Код товару: b11226
В наявності 245 /45 R18 Michelin Primacy 3 ZP RUNFLAT
3000 2750 грн/шт
Детальніше
Зимові Шини б/в 245 /45 R18
Відгуки
Відгуки про шини Pirelli SottoZero 3 245 /45 R18
Написати відгук
Ukr 02.11.2023
Оцінка
До цього скептично ставився до Пірелі, була якщо не помиляюсь синтурато модель, але менеджер Юрій мене завірив що ця модель це зовсім інше і що я буду задоволений, що ж можу сказати, не збрехали)) вже встиг затести по ожеледиці, та в снігу, гума гарно себе показала! Дякую! Скоро треба буде літня гума!
Юра 22.12.2022
Оцінка
Шини сподобались, не шумлять, по снігу ідуть без заносів, не шумлять, та не б'ють! Магазин теж не розчарував! Дякую! Буду звертатися.
Павло 03.12.2022
Оцінка
Хороші шини, не гудуть, по снігу ідуть добре, авто не заносе на поворотах!
Олександр 29.11.2022
Оцінка
Для міста ідеальні шини, особливо у суху погоду. Повороти проходять як влітку, пробуксування мінімум. Волога погода теж ок. Каша снігова чудово вилітає. На льоду потрібно бути обережно, це європейський тип шин, для дуже суворих умов напевно не піде.
Юрій 10.11.2022
Оцінка
Гума відмінна. Взимку авто тримають на дорозі добре. Незважаючи на рік випуску, вирішив купити, про що не шкодую. Хоч і бу, але я задоволений. Інтернет-магазин спрацював чітко, товар відправили одразу.
Згорнути
Написати відгук про товар
Потрібна допомога?
Наші менеджери на зв'язку!
Наші номери