Відгуки про шини Pirelli SottoZero 3 265
/35 R21
Написати відгук
До цього скептично ставився до Пірелі, була якщо не помиляюсь синтурато модель, але менеджер Юрій мене завірив що ця модель це зовсім інше і що я буду задоволений, що ж можу сказати, не збрехали)) вже встиг затести по ожеледиці, та в снігу, гума гарно себе показала! Дякую! Скоро треба буде літня гума!
Шини сподобались, не шумлять, по снігу ідуть без заносів, не шумлять, та не б'ють! Магазин теж не розчарував! Дякую! Буду звертатися.
Хороші шини, не гудуть, по снігу ідуть добре, авто не заносе на поворотах!
Для міста ідеальні шини, особливо у суху погоду. Повороти проходять як влітку, пробуксування мінімум. Волога погода теж ок. Каша снігова чудово вилітає. На льоду потрібно бути обережно, це європейський тип шин, для дуже суворих умов напевно не піде.
Гума відмінна. Взимку авто тримають на дорозі добре. Незважаючи на рік випуску, вирішив купити, про що не шкодую. Хоч і бу, але я задоволений. Інтернет-магазин спрацював чітко, товар відправили одразу.
Потрібна допомога?
Наші менеджери на зв'язку!
Наші номери